O firmie

  Company name: The Boston Consulting Group

  Company’s business profile

  BCG jest międzynarodowym liderem doradztwa strategicznego. Tworzymy strategie dla przedsiębiorstw i świadczymy usługi z zakresu zarządzania strategicznego. Współpracujemy z klientami na całym świecie, wspierając ich w procesie identyfikacji najlepszych możliwości biznesowych, rozwiązywaniu złożonych problemów i przekształcaniu ich organizacji. Nasze podejście łączy dogłębną wiedzę na temat dynamiki firm i rynków z bliską współpracą na wszystkich poziomach organizacji klienta. Pomagamy zdobywać i utrzymywać przewagę konkurencyjną, budować bardziej efektywną strukturę organizacji i osiągać trwałe rezultaty. Ponadto, jesteśmy partnerem Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, opracowaliśmy strategie dla Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz międzynarodowych regat Volvo Ocean Race. Dołącz do nas!

  Company location: Warszawa

  Employees number in Poland: 160

  Recruited specialists: Studentom III roku studiów licencjackich lub inżynierskich oraz I i II roku studiów drugiego stopnia, którzy wykazują się ponadprzeciętnymi osiągnięciami akademickimi i pozaakademickimi, proponujemy program praktyk Visiting Associate. Przed najlepszymi praktykantami otwiera się możliwość stałego zatrudnienia w naszej firmie.

  Recruitment deadline – Rekrutacja do biura BCG Warszawa trwa przez cały rok.

  Recruitment procedure: Proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów. Pierwszy to test analityczny oraz rozmowa z osobą z działu Rekrutacji. Drugi i trzeci etap złożony jest z dwóch rozmów o charakterze case study, prowadzonych przez konsultantów, menedżerów i partnerów BCG. Podczas rozmów szczególna uwaga zwracana jest na umiejętność słuchania i argumentacji, a także na zdolność do efektywnego komunikowania i prezentowania stanowiska. W trakcie każdej rozmowy czas poświęcany jest na rozmowę o kandydacie, rozwiązaniu case study oraz na pytania do konsultanta.

  Additional information:

  W BCG Twój talent i ambicje są dopiero punktem wyjścia dla doświadczenia, które odmieni Twoje życie – pozwoli na rozwój osobisty oraz umożliwi kształtowanie przyszłości wielu firm. Czeka Cię praca, która będzie nie tylko satysfakcjonującym doświadczeniem, ale także otworzy przed Tobą liczne możliwości rozwoju. Twoja kariera może nabrać zawrotnego tempa!

  Dołącz do BCG. Zmieniaj z nami reguły gry.

  Contact (person, department): Sonia Bartolik, Recruiting Coordinator

  Tel. / telephone: 22 820 36 27

  e-mail: bartolik.sonia@bcg.com

  www: bcg.com.pl/kariera

  Firmy na XX Maratonie Firm Konsultingowych