O firmie

  McKinsey & Company to globalna firma doradztwa strategicznego działająca od ponad 80 lat. Doradzamy największym firmom świata, rządom państw oraz instytucjom publicznym. Konsultanci McKinsey & Company pracują w ponad 100 biurach w 61 krajach świata.
  Biuro McKinsey & Company w Warszawie powstało w 1993 r. W ciągu ponad 20 ostatnich lat byliśmy doradcą największych polskich firm oraz ważnych instytucji publicznych. Braliśmy udział w transformacji kluczowych przedsiębiorstw w Polsce i przyczyniliśmy się do rozwoju firm, które dziś są liderami w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym, dóbr konsumpcyjnych, energetycznym, naftowym, TMT, wydobywczym i wielu innych.
  McKinsey & Company jest największą firmą doradztwa strategicznego w Polsce, zatrudniającą ponad 800 doświadczonych specjalistów, w tym 13 partnerów. Pracujemy dla naszych klientów w trzech biurach – w Warszawie, w Centrum Wiedzy we Wrocławiu oraz Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu.
  Będąc konsultantem McKinsey masz możliwość poznania wielu branż, np. telekomunikacji, energetyki, dóbr konsumpcyjnych, bankowości czy transportu. Masz także wiele okazji do zdobycia wiedzy w różnorodnych obszarach tematycznych, np. sprzedaży i marketingu, działalności operacyjnej, strategii, finansach czy organizacji, pracując zarówno z klientami w Polsce jak i za granicą. Każdy z naszych analityków podczas pierwszych dwóch lat pracy w McKinsey spędza średnio 3-8 miesięcy za granicą.
  Na świecie jest ponad 23 000 alumnów McKinsey, którzy tworzą unikalną sieć globalnych liderów. Wśród nich jest m.in. James McNerney (Chairman, Boeing), Sheryl Sandberg (COO, Facebook), Tidjane Thiam (CEO, Credit Suisse) oraz w Polsce: Ewa Szmidt-Belcarz (CEO, Empik), Michał Kwieciński (CEO, Axa), Magdalena Proga-Stępień (Head of T-Mobile Bank, Alior) oraz Piotr Czapski (Partner, EQT Partners).
  Ponad 200 prezesów firm o rocznych przychodach > 1 mld $ to nasi byli konsultanci, a 24% naszych alumnów założyło własny biznes.

  Logo McKinsey & Company

  Firmy na XX Maratonie Firm Konsultingowych