O firmie

  Accenture jest globalną firmą świadczącą profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology i Operations. Ponad 400 000 tys. pracowników Accenture obsługuje klientów z ponad 120 krajów. Wspieramy transformacje biznesowe i technologiczne naszych klientów.

  To co nas wyróżnia to fakt, że dostarczamy rozwiązania w tzw. modelu end to end. Dzięki temu pracujemy z najlepszymi. Nasi Klienci to 89 firm z rankingu FORTUNE® Global 100 i ponad ¾ z FORTUNE® Global 500 oraz instytucje rządowe z całego świata.

  Accenture jest obecne w Polsce od 1990 r. W 1993 r. powstało biuro w Warszawie. Oddziały Accenture w Polsce mieszczą się w Warszawie (Consulting, Accenture Technology Solutions oraz Outsourcing), w Łodzi (Lodz Delivery Center) oraz Krakowie (Outsourcing).

  W Polsce zatrudniamy już ponad 3500 osób, a nasze centra obsługują klientów z branż jakich jak: telekomunikacja, bankowość, FMCG, energetyka transport
  Dołącz do nas i pomóż nam w dostarczaniu pełnej gamy najbardziej innowacyjnych rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii, sprawdzonych projektów konsultingowych i outsourcingowych. Pomóż naszym kontrahentom w usprawnianiu ich operacji biznesowych.

  Firmy na XX Maratonie Firm Konsultingowych