fkr1

Logo Bain & Company

Brainiac

Konkurs sponsorowany przez Bain

Wykaż się wiedzą i wygraj nagrody!

Wiesz jak nazywa się miejsce w Londynie, gdzie można obrażać wszystkich oprócz królowej? Znasz przynajmniej 2 nazwiska aktorów, którzy wcielili się w rolę Jamesa Bonda? Potrafisz wskazać jakie pH ma odczyn zasadowy? Jeśli tak, weź udział w konkursie Bain & Company podczas Maratonu Firm Konsultingowych. 9 marca w Auli Spadochronowej SGH znajdź nasze stoisko, rozwiąż test i w finale zmierz się z najlepszymi studentami. Wygraj cenne nagrody i zwróć na siebie uwagę jednej z największych firm konsultingowych na świecie.

Regulamin konkursu

1 z 15

Konkurs sponsorowany przez Deloitte

Chcesz poczuć adrenalinę jak uczestnicy teleturniejów telewizyjnych? Poczuć ducha rywalizacji? Zdobyć atrakcyjne nagrody? Weź udział w „1 z 15 Sprawdź się!” organizowanym przez SKN Konsultingu i firmę Deloitte. W dniach 01.03. – 06.03.  rozwiąż quiz internetowy i 09.03. przyjdź na Aulę Spadochronową! Jeśli twój wynik będzie jednym z 15 najlepszych zmierzysz się w trzyetapowym finale. Przygotuj się na pytania z zakresu polityki, gospodarki i zarządzania oraz pytania „z życia wzięte”.

Do Auli Spadochronowej zapraszamy wszystkich zainteresowanych – nagrody nie ominą także publiczności!

Regulamin konkursu

Untitled design (1)

DESZCZ BALONÓW

Konkurs sponsorowany przez EY

Jak co roku EY przygotował coś specjalnego na uroczyste otwarcie Maratonu Firm Konsultingowych. Przyjdź na Aulę Spadochronową o godzinie 9:30 i obserwuj, jak z góry polecą setki balonów. Daj się wciągnąć do zabawy – znajdź pytania ukryte w balonach i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród. Na najszybszych czeka wiele atrakcyjnych nagród.

Przyjdź i sam się przekonaj!

Regulamin konkursu

KALAMBUREY

Konkurs sponsorowany przez EY

W konkursie bierze udział 10 wybranych osób oraz cała publiczność obecna na Auli Spadochronowej. Każdy uczestnik losuje jedno hasło z bazy, którą przygotowuje Firma, a następnie rysuje je na tablicy. Jeśli w określonym czasie ktoś z widowni zgadnie hasło nagrodę dostaje zarówno osoba prezentująca, jak i osoba, która odgadła poprawną odpowiedź. Aplikuj już dziś wypełniając krótki test!

Regulamin konkursu

kpmg

MARATONIADA

Konkurs sponsorowany przez KPMG

Konkurs w formie familiady, udział biorą dwie 3-osobowe drużyny. Osoba prowadząca czyta pytanie, do którego podchodzi odpowiednio po jednym uczestniku z każdej drużyny, odpowiada ten, kto pierwszy naciśnie przycisk, jeśli odpowiedź nie jest poprawna, odpowiada druga osoba. Pytanie ma tylko jedną odpowiedź. Konkurs ma 3 rundy. Do finału przechodzą 2 osoby z jednej, wygranej drużyny, wygrywa jedna z nich (nagroda rzeczowa). Pytania dotyczą firmy oraz tematyki ekonomiczno-finansowej. Aplikuj już dziś wypełniając krótki test! Drużyny wybierane są losowo.

Regulamin konkursu

Logo McKinsey & Company

CHALLENGE YOUR BRAIN

Konkurs sponsorowany przez McKinsey&Co

W konkursie bierze udział 5 zespołów 3-osobowych. Uczestnicy rozwiązują w zespołach zagadki, po rozwiązaniu wszystkich zagadek, otrzymują klucz do pudełka znajdującego się na środku auli. Po jego otworzeniu znajdują ostatnią zagadkę. Wygrywa ta drużyna, która najszybciej otworzy pudełko i rozwiąże ostatnią zagadkę. Aplikuj już teraz wypełniając krótki test! Drużyny dobierane są losowo.

Regulamin konkursu

SERENDIPITY

Konkurs sponsorowany przez PwC

Daj sobie szansę na szczęśliwe odkrycie! Weź udział w konkursie, w którym do zwycięstwa poprowadzi Cię własny telefon z dostępem do Internetu, wiedza i refleks. Quiz trwa zaledwie kilka minut, sprawdza Twoją wiedzę ogólną i wiedzę o PwC. Liczba uczestników jest nieograniczona ale podium ma tylko trzy miejsca. Przyjmij wyzwanie, weź udział w grze i zdobądź nagrodę od PwC!

Regulamin konkursu

Harmonogram

 • 9:30

  Aula Spadochronowa

  Oficjalne otwarcie XX Maratonu Firm Konsultingowych połączone ze zrzutem balonów sponsorowanym przez firmę EY

 • 9:45

  Aula Spadochronowa

  Pierwszy etap konkursu Brainiac sponsorowanego przez firmę Bain & Company

 • 11:10

  Aula Spadochronowa

  Konkurs Maratoniada sponsorowany przez firmę KPMG

 • 11:35

  Aula Spadochronowa

  Konkurs Challenge Your Brain sponsorowany przez firmę McKinsey & Company

 • 13:10

  Aula Spadochronowa

  Konkurs 1 z 15.Sprawdź się! sponsorowany przez firmę Deloitte

 • 13:45

  Aula Spadochronowa

  Konkurs Serendipity sponsorowany przez firmę PwC

 • 14:30

  Aula Spadochronowa

  Konkurs KalamburEY sponsorowany przez firmę EY

 • 15:00

  Aula spadochronowa

  Finał konkursu Brainiac sponsorowanego przez firmę Bain & Company

 • 15:15

  Aula Spadochronowa

  Wybór Firmy Konsultingowej Roku 2017